GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Fat 8639139
nr 863 9139
Fat
Kina, 1700-tal, Famillie Rose, längd: 37
Kondition: litet nagg
Utrop:
1.000 kr
Såld:
800 kr
måndag 2 december 2013
kl 20:30:09
2/12 20:25:09